Zásilkovna.cz s Lejlou Abbasovou pomáhají africkým dětem

Společnost Zásilkovna.cz podpoří charitativní činnost Lejly Abbasové v rámci netradičního spojení internetového obchodu a logistiky s neziskovou organizací. Zakoupením doplňků z e-shopu www.imana.cz může každý přispět na dobrou věc, pomoci africkým dětem a díky Zásilkovně ušetřit za poštovné.

Zásilkovna.cz poskytne zcela zdarma veškeré logistické služby a výdejní místa pro společný projekt nadačního fondu Lejly Abbasové Asante Kenya a neziskové organizace Njovu o.p.s. 

 „Neziskový projekt imana.cz nás oslovil především tím, že nabízí své zboží prostřednictvím internetového obchodu, což je u neziskových projektů zatím netradiční cesta. E-shopu imana.cz poskytneme veškeré služby Zásilkovny zdarma, tj. kompletní distribuci produktů, možnost vyzvednutí výrobků v celé své síti výdejních míst Z-point na území Česka a Slovenska a veškeré služby doplňkové služby včetně reklamačního asistenta.“ vysvětluje Simona Kijonková, marketingová manažerka Zásilkovny a dodává: „Vzhledem k poštovnému zdarma si může něco malého objednat skutečně každý a přispět tak celou částkou na pomoc africkým dětem.“

Internetový obchod imana.cz nabízí českým zákazníků tradiční africké šperky z Keni a Zambie. Veškerý výtěžek z prodeje šperků a doplňků z e-shopu www.imana.cz putuje na podporu všech třinácti rozvojových vzdělávacích projektů v těchto dvou zemích.

Nezisková organizace Njovu o.p.s. se zaměřuje na rozvojovou pomoc v jihoafrické Zambii. Realizujeme dlouhodobé projekty s cílem poskytnout zázemí sociálně slabším dětem. Pro mládež a dospívající, kteří dokončili základní nebo střední školu, poskytujeme tato organizace odborné vzdělání, které zvýší jejich šanci uplatnit se na trhu práce.

Obě organizace se zaměřují na pomoc sociálně slabým africkým dětem na území Keni a Zambie. Nadační fond Asante Kenya aktuálně podporuje 13 projektů v Keni. Tento projekt, fungující na dobrovolnické bázi, podporuje hlavně vzdělanost dětí, podílí se na výstavbě škol, internetových kaváren a pomáhá dívkám utíkajícím před ženskou obřízkou.